Zajímavá hra

Máte dost trapných a stejnosměrných výletů a chtěli byste zažít něco opravdu skvělého? Pokud je vaše odpověď ano, tak bychom pro vás měli opravdu skvělou volbu, která bude pro vás přijatelné. Co takhle si zahrát únikovou hru? Jak tohle vlastně funguje? Je to opravdu jednoduché. Vás a vaši skupinu, na které se domluvíte, zavřeme do místnosti a budete mít sedmdesát pět minut na to, abyste pomoc nápověd a indicií sestavili klíč nebo odemkli jakkoliv zámek. http://www.zamekdobris.cz/

lebka

Pokud se vám to povede před vypršením časového limitu, tak to znamená, že jste to zvládli. Pokud ne, tak jste prohráli. Je to skvělá hra, která ověří, jak kdo z vaší skupiny má skvělé postřehy, smysl pro detail a také to, jaký, stylem si dáváte věci do spojitostí a podobně. Díky naší únikové místnosti Hradec Králové se nudit nebudete. Přijeďte do tak hezké krajského města a budete naprosto nadšení, co všechno zde můžete dělat a zkusit.

únik

Nízké ceny

Naše ceny jsou opravdu hodně nízké, takže se nebojte a prostě a jednoduše tohle všechno udělejte co nejdříve. Čím rychleji si zamluvíte termín, počet lidí a všechny podrobnosti, tím to budete mít opravdu jistější, tak to zkuste ještě hned dneska a budete spokojení ve všech směrech, to vám garantujeme. Budete na sto procent nadšení, to vám slibujeme a všechno tohle bude prostě a jednoduše skvělé, to vám je jasné. Tyhle hry jsou opravdu skvělé a budou se vám líbit, tak o tom všem popřemýšlejte co nejrychleji. Navíc budete mít zážitky a to za tu investici peněz a času stojí. Budete mít netradiční výlet, který si užijí všichni, co mají rádi záhady a co mají rádi takovéhle hry, kdy musí logicky uvažovat. Budete na sto procent spokojení, to uvidíte sami, to je na sto procent jasné, tak na nic už delší dobu nečekejte. Budete opravdu nadšení, to si pište. Vyberte si co nejrychleji tyhle skvělé možnosti.