Fantasy liga jako neotřelý druh sázení

Patříte-li i vy mezi sportovní nadšence a nevynecháváte jediný zápas svého oblíbeného týmu, dost možná vás napadla možnost vsadit si na daný zápas. Coby odborníci na daný tým máte totiž pečlivě nastudované výkony svého celku, https://www.rohlik.cz/c300104011-v-celku znáte formu hráčů a sílu ostatních soupeřů.
 hokejový zápas
Sázení se skutečně může zdát jako poměrně snadná cesta k penězům, jste-li si skutečně jisti svými znalostmi a predikcemi. Najde se nemálo jedinců, kteří se tímto způsobem živí. Samozřejmě je ale třeba zmínit, že tato představa dokáže být značně klamavá, a ne vždy jedinci vyhrávají vysoké částky. Jde pochopitelně o hazard jako každý jiný akorát s tím pocitem, že do jisté míry můžete výsledky ovlivnit a nemačkáte slepě tlačítko herního automatu.
 
Vsadit se přitom dá na celou řadu věcí, tedy nejen na výsledek utkání, ale například na procenta držení míče, počty faulů, žlutých a červených karet s mnoha dalších statistik. Není třeba ani dodávat, že pocit napětí a očekávání po vsazení určitého obnosu peněz dodá samotnému sledování přenosu jiskru a nový rozměr.
 bankovky a mince

Fenomén zvaný fantasy

 
V dnešní době se pak těší narůstající popularitě nový formát sportovního sázení, a to takzvané fantasy ligy. Nejčastěji je spojován s fotbalem či hokejovou NHL. Princip je poměrně jednoduchý:
 
·         Po registraci získáte základní budget, s nímž provedete nákup vámi zvolených hráčů do týmu
·         Následně sledujete zápasy, v nichž se vaši aktéři objevují a pozorujete, jakým způsobem si vedou
·         Jsou-li vaši hráči úspěšní, sbíráte body
 
Dojem z hry je pak takový, že si můžete připadat jako manager týmu, který se zamýšlí nad pořízením hráčů a nejlepší možnou sestavou. Od tohoto faktu se pak odvíjí jeho úspěch či neúspěch. Prakticky tedy získáváte tak ještě větší možnost ovlivnit výsledek hry. Sledujete-li daný sport pravidelně a znáte formu hráčů, jde o ideální možnost, jak zúročit své znalosti. Dozajista se tedy jedná o lákavou alternativu, která přináší do sportovního sázení řadu zajímavých doplňků.

4.2
32