Svatební den plný zábavy

Už máte po svatebním obřadu a možná už i po společném obědě a rádi byste si přáli, aby hosté na svatbě se začali bavit? Někdy je to tak, že se svatební zábava rozjede sama od sebe a někdy je to tak, že svatební zábavu vezmou do svých rukou rodinný příslušníci, kteří například roztančí sál či vymyslí nezapomenutelnou zábavu. Ať je to tak nebo onak, raději si pro jistotu připravte nějaké ty svatební hry a soutěže, které v případě váznoucí zábavy, můžete využít.

svatební den

Každého z nás baví něco jiného. Někoho baví, sledování tančících hostů nebo ochutnávání dobrého jídla a pití. Další zas mají rádi zábavné hry a soutěže nebo se připojí do skupinového tance. Abyste měli opravdu nezapomenutelný svatební den, měli byste pro své hosty připravit různé hry a soutěže.

Jestli si nevíte rady, jakými typy her a soutěží zabavit své hosty na svatbě, máme pro Vás několik tipů na zábavu na svatbu a to jak pro hosty, tak i pro novomanžele.

  • Svatební kvíz pro hosty a novomanžele
  • Svatební tombola
  • Taneční hry (balónkový tanec, židličkový tanec, sólo pro novomanžele, atd.)
  • Kouzelník
  • Hry s podvazkem

Hra popelka

Svatební Dj vyzve na parket 10 žen a 10 mužů, ti se zapojí do hry. Například do pytle vhodí každá z žen jednu ze svých bot a tu druhou dají stranou, aby to každý z mužů neměl jednoduché. Muži potom jdou k pytli a bez dívání si vylosují každý jednu botu, poté jdou hledat nožku, na kterou bota padne. Jak najdou tu správnou nožku, dají se s ženou do tance. Prohrává ten, kdo zůstane jako poslední.

židle pro hosty

Sólo pro novomanžele

Tento tanec je na svatbách velmi známý, ale mnoho ženichů ho nemá v oblibě. Provádí se to tak, že kolem manželů se udělá kruh z hostů, ve kterém začne ženich a nevěsta tančit. Jak svůj tanec dotančí, jsou na řadě tance v tomto pořadí: tanec otce s nevěstou, tance s rodiči a dále s ostatnímu členy rodiny.