Jak se dostat k penězům?

Soukromníci jsou jak známo lidmi, jejichž úspěchy či neúspěchy závisejí v první řadě na nich samotných. Musí se činit, aby se měli, a nejednou se nemají nijak zvlášť dobře ani tehdy, kdy pracují na maximum. A mnohdy se to dostane až tak daleko, že se tito počnou potýkat s nedostatkem peněz. A jediné, co v tu chvíli mají jisté, je to, že nemají vůbec nic jisté. Není tu nikdo, kdo by je utěšil a chybějící peníze jim jenom tak pro nic a za nic daroval.

Jenže co když peníze scházejí a není kde je brát? To je docela zapeklitý problém, který už mnozí podnikatelé museli řešit, řeší a určitě i v budoucnu řešit budou.

kreslená stodolarovka

A jaké je řešení? Jednoduše různé. Je to jiné případ od případu.

Někdy se takový podnikatel v nesnázích musí uskromnit nebo využít úspory k pokrytí deficitu. Což je naprosto logická volba. Jenže jak to zvládnout ve chvílích, kdy už není na čem ušetřit a úspory se rovnají nule? Prostě nijak. Pak to takto řešit nelze.

Někdy se dotyčný prostě rozhodne skončit. Nevidí perspektivu a proč se nechat neprosperující firmou stáhnout ke dnu, že? I to je řešení, byť pochopitelně to nejnešťastnější, k němuž by se mělo přistupovat pouze tehdy, když už podnik skutečně nemá budoucnost, když je vše ztraceno.

balík peněz

Ale pokud tu jistá naděje je a podnikatel penězi neoplývá, je tu ještě jedna možnost. A to půjčka. Stačí se přece obrátit na některou z finančních institucí, požádat o půjčení hotovosti, jíž se nedostává, a je to.

Jenže co když žadateli vyhovět odmítnou? Třeba proto, že jeho příjmy nedosahují požadované výše? Nebo proto, že má tento nedobře vpadající daňové přiznání, nějaký záznam v registrech dlužníků, exekuci na krku a podobně?

Když k tomu dojde, je nejschůdnější cestou hypotéka bez registru https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteka_bez_registru. Ta totiž nezklame, u té vyhoví nebankovní společnost i hodně špatně vypadajícím zájemcům. A určitě i vám tu vyjdou vstříc.