Obal na Huawei P20 Lite z prodyšného materiálu

Proč si vybrat knížkové pouzdro z eko-kůže

Funkčnost a estetika v jednom – je to jeden z nejšikovnějších Huawei P20 Lite obalů, které kdy byly vyrobeny. Neklouže v ruce a snadno se s ním pracuje, dobře vypadá a můžete jej využít jako praktický stojánek. Buďme ale raději konkrétní a věcní a popišme si výhody tohoto řešení detailněji:

Eko-kůže je velmi pevná, má delší životnost než její předchůdce koženka, je dobře odolná vůči otěru, snese pravidelné čištění vlažnou vodou s jedlou sodou či s mýdlem. Vydrží vám jako nová několik let, pokud jí nebudete extrémně namáhat nad plamenem sporáku, anebo ostřím nabroušeného nože.

knížkové pouzdro

Je nealergická – není to alergen, jako pylová zrnka, některé potraviny nebo toxické látky. Eko-kůže je stoprocentní polyuretan s vnitřní úpletovou vrstvou bavlny, tím je zaručena jeho prodyšnost a to tu právě jde. Z tohoto materiálu se běžně vyrábí usně pro obuv, nejčastěji jde o dámské letní sandály, čímž se tak nahrazují klasické usně z kůže. A právě díky prodyšnosti nejsou chodidla tolik vystavena působení potu, jako u jiných syntetických usní. Totéž se týká obalů na mobil, které „dýchají“, nelepí se na ruce a jsou příjemné na dotek.

mobil na stole

Barevná elegance – výhodou polyuretanu je možnost vyrábět mnoho barevných variací a tím zvýšit atraktivitu tohoto řešení. Knížkové pouzdro je samo o sobě pěkné a právě materiál v tom hraje zásadní roli. Ať už obléknete mobil do jakékoli barvy, bude vypadat atraktivně, když bude ležet na stole v kanceláři nebo doma v obývacím pokoji.

Je velmi levné – i přesto, že velmi dobře vypadá a zdá se na první pohled, že jde o luxusní zboží, je to velmi levné řešení za pár desítek korun. Není problém, pokud si chcete pořídit pouzdra třeba dvě nebo tři a střídat je k různým příležitostem a barvám oděvů. Za takto oblečený telefon se nemusíte stydět nikde, ani na nějaké rodinné slavnosti či společenské události.