Dámská mikina s vlastním potiskem jako jedinečný módní prvek

Motivy zvířat – jsou vždy na potisk vděčným tématem, neboť jsou veskrze neutrální, nejsou urážlivé a nikam dotyčnou osobu nesměrují, jak tomu naopak častokrát bývá u různých sexuálních motivů (i když nemusí být zrovna řečené přímou formou). Svět zvířat je velmi pestrý a rozmanitý a jejich fotografie mohou výrazně vylepšit vzhled dámského trička nebo mikiny, bez ohledu na jejich barvu. Velmi oblíbené mezi ženami jsou např. kočkovité šelmy (tygr, puma, levhart či gepard). Můžete ale vsadit i na pestrobarevné ptáky (dravce nebo pěvce), velmi působiví jsou zejména kolibříci, ledňáčci, rorýsi či vlaštovky. Vkusné ovšem mohou být i fotky králíků, morčat, koček a různých plemen psů, ideální je, když je zvíře zachyceno v ateliéru na neutrálním, nejlépe bílém pozadí, kde jeho kontury dobře vyniknou.

dívka v kapuci

Motýli – kdo si potrpí na krásu, harmonii a symetrii, by mohl zkusit odvážný potisk v podobě rozevřených motýlích křídel. Některé evropské druhy a většina exotických jsou tak překrásně zbarvené, že na bílém podkladu dámské mikiny s vlastním potiskem Moje-triko.cz působí podobně jako šperk. Motýl může být umístěn ve větším formátu na zádech, anebo menší na levé straně hrudi. Motýli jsou bohužel velmi opomíjení a byla by škoda, aby se našeho povědomí téměř zcela vytratili.

dívka v mikině

Květiny – k dívkám a ženám patří neodmyslitelně květiny. Každá z nich cosi symbolizuje a mějte na paměti, že něco jiného vystihují růže a jinak působí sedmikrásky a fialky. Zde rozhoduje osobní vkus, preference a osobní styl a také barva květů, která se může hodit jen pro některé příležitosti. Motivy květů mohou být jemné a nenápadné, nebo naopak výrazné, mohou být volně rostoucí či hrnkové nebo řezané, můžete je vyfotografovat sami, nejlépe zrcadlovkou, anebo zkusit vyhledat některé zdroje z Internetu, které jsou ke stažení zdarma (pozor na autorská práva).