A vy máte své zaměstnance na několika místech

Musí se na ta místa dopravit svými vozidly, protože vaše firemní je jak naschvál v dlouhodobé opravě. Co tedy nyní udělat, koupě nového a patřičně drahého dalšího auta to nevyřeší. Máte jednu z možností a to u společnosti Půjčovna dodávek Praha si požadované auto a to i s přívěsem bez problémů můžete půjčit.

dodávka modrá

Tato společnost má velmi rozsáhlý automobilní park, s velmi spolehlivými vozidly a je tady z čeho vybírat. Zde si určitě vyberete vhodné auto pro vaše účely převozu vašich zaměstnanců, ale nejen to, také i na možný dovoz různých materiálů, či odvoz odpadu do sběrného dvora. A vaše firma má velkou šanci své zakázky pomocí půjčovny splnit. Také se nemusíte obávat dobu zapůjčení, tady opravdu nebudete nějak omezování časovým limitem, a také budete mít k vaší dispozici, neomezené proježděné kilometry.

dodávka pomalovaná

A bojíte se, že je zde možnost, že krátkodobě zakázky nesplníte? Nemusíte mít ani zde nějaké obavy, máte totiž možnost si vybrat pronájem vybrané dodávky na krátkou, ale také i na delší dobu. A to je skutečně výhoda, která se velmi vyplatí. Uvedené není všechno, dodávky mají nejen všechna pojištění, ale je zde také asistence a to 24 hodin denně, zajištěný je také případ oprav drobných defektů u pneumatik, nebo potřebný odtah vozidla. Dokonce můžete mít i půjčeného vlastního řidiče, který vaše pracovníky na místo jejich prováděné zakázky odveze v dodávce, přitom jejich, tedy vašich zaměstnanců soukromé automobily mohou zůstat zaparkované v areálu společnosti. Ten je samozřejmě oplocený a je po celou dobu parkování chráněný. Až pracovníci ukončí práci na zakázce, půjčený řidič pro ně přijede a rozveze je do jejich domovů, nebo je zaveze do areálu společnosti, kde na ně čekají jejich vlastní automobily. Ale nejen firmy si dodávky mohou zapůjčit, to mají možnost i klienti, kteří je potřebují na stěhování, tady není žádný problém.