I drobnost může hrát ve výsledku důležitou roli

Všechny švadleny a krejčí, ať už profesionálové či jen ti, co šijí pro rodinu doma, dobře vědí, že u této práce Vám může pomoci k jejímu dokončení i ta nejmenší drobnost. Textilní galanterie je souhrn velmi nesourodého sortimentu, který je v dnešní době někdy až nadlidským úkolem sehnat. My si dovolujeme říci, že u nás najdete naprosto všechno ke své práci a ještě mnohem více. Tak například takový suchý zip se může zdát, že už dnes v tomto oboru ani moc využíván není, a proto se může stát, že spousta obchodů s galanterií jej ani nemá na skladě nebo jen ve velmi omezeném výběru.

pás suchý zi

U nás najdete obrovský výběr suchých zipů v různých barvách, rozměrech, ale také tvarech, protože jsme si dobře vědomi jeho důležitosti a to nejen pro švadlenky, ale i v dalších výrobních odvětvích. V dnešní době bývá tento pomocník nejčastěji využíván v obuvnictví, kde je velkým pomocníkem malých dětí, které si ještě neporadí s tkaničkami. Dále se jeho využití rozšířilo i o zdravotnické potřeby, jako jsou například protetické pomůcky, různé stahovací pásy a podobně a to právě díky jeho velké síle a snadnému rozlepování. No a nesmíme opomenout odvětví hraček, kde najdete spoustu nejrůznějších hraček vyrobených právě díky suchému zipu.

terč suchý zi

Jak tedy vidíte, tento pomocník má opravdu obrovské využití a to už po hodně dlouhých let a my jej pro Vás máme připravený na skladě, kdybyste jej také potřebovali k dokončení své práce. A nejen tohoto pomocníka u nás najdete v širokém výběru. My se nezaměřujeme pouze na šití a galanterii, ale také na další ruční práce, kterým se dnes věnuje stále více lidí a také na nejrůznější druhy vyrábění dekorací či bytových doplňků nebo módních doplňků a bižuterie. Proto neváhejte a obraťte se na nás, ať už se věnujete pletení či korálkování nebo čemukoliv dalšímu. U nás jistě najdete vše potřebné ke své práci.