Wellness Emporio Loštice

Záměrem Evy Kolářové, jednatelky Emporio Beauty s.r.o., bylo vytvořit dokonalé a zároveň příjemné prostředí, které dobře známe a které potěší duši i tělo. Paní Kolářová absolvovala mnoho pobytů zaměřených na služby nejen u nás, ale i v zahraničí. Proto vybrala takové, o které je u nás největší zájem a hlavně na Mohelnicku, kde jich není dostatečný počet. Dům i wellness jsou dokonale a zároveň vkusně zařízeny.
Vířivka české výroby s teplotou vody cca 37°C a rotačními tryskami uvolní báječně tělo. K dispozici je i finská sauna, která pomáhá imunitě se bránit a Kneippovy bazénky na studenou a teplou vodu, které zlepší krevní oběh a pomohou bolavým nohám v regeneraci. O příjemnou atmosféru se stará aromaterapie a relaxační hudba.
loď s vířivkou
Můžete si zajít ve skupince, v páru, anebo si můžete přijít odpočinout od všedních starostí jen vy.
V Polyfunkčním domě se můžete i ubytovat, jsou zde plně vybavené apartmány. Můžete je využít pro wellness pobyty, dovolenou či odpočinek během služebních cest.
Pokud byste chtěli tyto služby během pobytu, musíte si ho nejdříve telefonicky zarezervovat, radím alespoň měsíc před pobytem, je tu doopravdy k prasknutí J.
Ubytování lze platit kartou BENEFIT PLUS, kartou či hotově.
Noc pro dospělou osobu vyjde na 1100 korun, v případě dvou až pěti osob se cena navyšuje o 400 korun. Děti do tří let za dětskou postýlku zaplatí 250 korun, pro děti nad 3 roky se platí jako za dospělou osobu, tedy 400 korun za lůžko. Snídaně na požádání je za příplatek 155 korun na osobu.
Apartmány mají vždy velkou místnost s kuchyňským koutem, manželskou postel, rozkládací pohovku (větší apartmán), na požádání přidávají přistýlky nebo dětské postýlky. Apartmány jsou o velikost 65m2 a 55m2.
Naleznete zde: Televizi s kabelovými programy, ventilátor, pračku, vybavení kuchyně (jar, utěrka, tablety do myčky), sušák na prádlo + radiátor v koupelně, sprchový kout s toaletou, toaletní potřeby zdarma, kávovar Dolce Gusto, ledničku, k dispozici jsou i ručníky a povlečení.
 fialový svícínek
Doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout a rozhlédnout se i po místních památkách či akcích v regionu.

CategoriesNezařazené