Vztahová krize

Máte pocit, že už vám to ve vztahu neklape tak, jako tomu bylo dřív? Ono se není čemu divit. Ze studií totiž vyplývá, že taková ta opravdová a prvotní zamilovanost trvá nejvýše dva roky. To je také období, kdy na sebe s partnerem máte největší chutě a sex je téměř na denním pořádku. Když toto opadne, tak se teprve ukáže, jestli to byla láska, anebo jen pouhá poblouzněnost nad svým protějškem. Láska také není samozřejmá a musí se o ni náležitě pracovat, aby přinášela stále stejné plody. Je také důležité udržovat svěží sexuální život, neboť ten má ve vztahu dvou lidí opravdu velký význam. Nejenže se během něho vylučuje plno hormonů a endorfinů, ale má i blahodárné užitky na vaše duševní zdraví a mnohdy i na problémy s pletí a podobně. Pokud máte zrovna v této oblasti poslední době trochu utrum, tak vyzkoušejte některé z následujících věcí, které by mohly pomoci.polibek a západ

  • Erotické masáže. Připomenout si, že se navzájem milujete a jste ochotni občas něco obětovat pro toho druhého. Věnujte si navzájem tu půl hodinku, která přinese vzrušení oběma. Kupte https://www.databazeknih.cz/povidky/kupte-si-knihu-od-berthera-7749 si v drogérii nějaký éterický masážní olejíček, který jen umocní ten zážitek z celé masáže. Je dobré si k tomu dopřát klidně nějaké dobré víno, pustit kvalitní a poklidnou hudbu, kterou máte oba rádi a věnovat se na chvíli zase jenom sobě. Uvidíte, že to posílí důvěru mezi vámi a budete se k sobě mít zase jako na počátcích vašeho vztahu.

žena a muž

  • Zkuste role play. Je to sexuální praktika, kdy si hrajete na nějakou scénu z běžného života. Nejčastěji to jsou takové ty porno scénáře jako na Doktora a sestřičku nebo na pána domu a šikovnou hospodyni. Na internetu si můžete i objednat tematické oblečky, které vzrušení z celé hry jedině umocní. Nesmíte se bát vyzkoušet něco nového, protože budete oba překvapeni, jak to vašemu vztahu naopak velmi prospěje.