Pro zdravý pohyb

Jakmile Vaše miminko přejde do batolecího věku, začne objevovat svět na svých vlastních nožkách. Ze začátku jen leze po čtyřech, ale časem se postaví a začne chodit. Každá maminka se na toto období velmi těší, ale také s tímto obdobím přicházejí starosti. Dokud se miminko vozí v kočárku, stíháte všechno – nákupy, lékaře, návštěvy a tak dále, ale dobře víte, že je spousta míst, kam se s kočárkem nedostanete. Jenže jakmile dítě začne chodit a už nechce do kočárku, je sice skvělé, že se s ním dostanete i do míst, kam byl dříve problém se dostat s kočárem, ale za to každá procházka trvá třikrát déle než před tím s kočárem a je problém zase stíhat až tolik věcí jako dříve.
růžová tříkolka
Právě proto je skvělým řešením tak zvané odrážedlo, na kterém je dítě rychlejší a může se po vlastních nožkách dostat, kam potřebuje a Vy tak budete stíhat všechno, co je potřeba. V naší široké nabídce najdete odrážedlo pro holčičky, ale také pro kluky a to v mnoha různých barvách a provedeních. Námi nabízená dřevěná odrážedla jsou určena i pro trochu větší a starší děti, které se díky nim mohou učit stabilitě ještě před tím, než je posadíte na kolo.
dítě na kole
Je důležité vybrat správný druh tohoto skvělého pomocníka, protože jak již bylo řečeno, jsou modely, které jsou určeny pro malé děti od roku, na kterých se mohou prohánět po zahradě, či díky nim můžete rychleji stíhat různé pochůzky, ale pak jsou také o něco větší modely určené pro trochu starší a větší děti, na kterých se Vaše ratolesti naučí rovnováze a balancování. Jde o skvělou pomůcku, která pomůže Vašemu dítěti se pak v pozdějším věku lépe naučit držet rovnováhu na kole a tím se i rychleji naučí jezdit na kole.
Proto vstupte do naší rozmanité nabídky a vyberete si přesně ten model, který určen pro věkovou kategorii Vašeho dítěte, a který se mu bude nejvíce líbit.