Už jste si někdy koupily točenou zmrzlinu s polevou? Není nic chutnějšího, než to, že se polije čokoládovou nebo jahodovou polevou a když se ještě navrch nasypou oříšky, tak to je hotová slast pro vaše chuťové buňky. Určitě jste nic dolejšího neochutnali. Stojí o trochu víc, ale za tu chuť to vskutku stojí a proto neváhejte a zkuste ochutnat.
Dezert po dobrém obědě
Točená zmrzlina se v naší cukrárně prodává již mnoho let, a proto s ní máme i řadu dobrých zkušeností, jak jí vyrábět. Lidé k nám rádi chodí nejenom kvůli vynikající pochoutce, ale i proto, že zde je velmi ochotný personál, který se řídí heslem náš zákazník náš pán. Zákazníci se rádi vracejí a to je pro naši cukrárnu ta nejlepší vizitka. Tak hodně úspěchů.