Výroba granulí

Každý majitel pejska chce samozřejmě to nejlepší pro něho. Není to jen veterinární péče o jeho zdravotní stav, ale také krmivo, které bude dostávat. A bezpochyby strava je důležitá po celou dobu jeho života. Je možné, že někdo dá přednost zakoupení pytle granulí podle cenové relace, ale poté nelze očekávat zázraky. Navíc ne všechny granule jsou svým složením odpovídající pro všechny rasy. Častokrát se mohou dostavit i zdravotní problémy, protože krmivo bude obsahovat složky, které pejsek nemusí. Kdo ovšem zkusil granule z Kanady, ten nikdy nelitoval. A proč tomu tak je? Odpověď je zcela jednoduché. Granule Pettime jsou totiž vyrobeny na míru.

granule v misce

Jak to celé funguje?

V podstatě velmi jednoduše a z pohodlí domova, což je naprostá výhoda. Majitel zaregistruje svého chlupáčka a musí samozřejmě o něm něco prozradit. Jeho rasu, stáří atd. To je nesmírně důležité, protože nyní totiž přijdou na řadu specialisté a sestaví mu jídelníček podle potřeby. Výhodou je, že majitel rovněž získá i doporučení, kolik musí dávat krmení do misky, nebo v jakých dávkách ho má rozložit na celý den. Pejsek se nebude přejídat a v podstatě získá vždy plnohodnotnou stravu se všemi prospěšnými zdravými surovinami. Ty jsou zpracovány pod přísným dohledem a z těch nejkvalitnějších surovin.

málo granulek v misce

Granule Pettime jsou jedničkou na trhu

  • Pes bude prospívat po všech stránkách.
  • Bude mít správnou kondici, žádná nadváha.
  • Pěkná srst bude vypovídat o kvalitě krmiva, stejně tak jako celkový zdravotní stav.
  • Dostane vždy plnohodnotnou stravu, která bude obsahovat vše potřebné.

Krmivo sestavili veterinární lékaři a specialisté na zdravou výživu, tudíž není třeba se obávat, že v jídelníčku bude něco chybět. Navíc si krmivo oblíbí každý pejsek. A rozhodně je ideální a velmi praktické, že každé Pettime krmivo na míru, je pojmenované podle chlupáče, tudíž nikdy nemůže dojít k záměně, pokud máte například více domácích mazlíčků v rodině nebo chovnou stanici.