Nikdy v historii to nebylo jednodušší!

Získat peníze formou hypotéky je v dnešní době opravdu hračkou. Říkáte si, kde jsme vzali tento názor, protože vám například v bance nechtěli žádnou hypotéku nastavit, kvůli tomu, že jste neměli dostatečně vysoké příjmy? Nebo jste měli nějaký maličký záznam v registru a pro banku už to byl důvod, aby se nadále vaší finanční stránkou nezabývali a tak vás jednoduše odmítli? Ano v bankovních institucích to bývá občas složité, protože mají jistá pravidla, která se musejí dodržovat. Ovšem pokud se obrátíte na nebankovní společnost, silnou finanční instituci, která poskytuje například nebankovní služby, může to být zcela o něčem jiném. Možná vás pár faktory přesvědčím a také překvapíme, jak to jde snadno zařídit.

Nebankovní hypotékaskýtá mnoho výhod, které v žádné bankovní instituci nenajdete:
I. Neděláme žádné rozdíly v lidech! U nás dostane výhodný úrok každý. Můžete se dostat na podobnou úrokovou sazbu jako v bance a to v našem základním produktu. Nabízíme běžně 6,9 % ročně.
II. Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. Na splacení jiných půjček či exekucí. Na stavbu nového domu či rekonstrukci toho starého, můžete si cokoliv koupit nebo pořídit.
III. Dostanete finanční ohodnocení kolem 50 – 70 % odhadní ceny nemovitosti.
IV. Peníze vám vyplatíme do 24 hodin. Nebudete dokazovat žádné příjmy. Neprohlížíme registry ani nemusíte dokazovat žádné peníze, které vyděláváte.
V. Splatnost si můžete nastavit až na 30 let. Úrokovou sazbu si můžete ještě snížit a to až na 4 % ročně. Tato je ale podmíněna čistým rejstříkem, ovšem některé drobné nedostatky můžeme přehlídnout, například opožděnou platbu, zapomenuté zaplacené sociální nebo zdravotní pojištění a podobné maličkosti.

Obraťte list a nebuďte pozadu!

Vyzkoušejte nebankovní společnost a uvidíte, jestli budete spokojení. Naši zákazníci si chválí velice rychlé vyřízení a i vyplacení velké částky. Stačí vlastnit nějakou nemovitost a hypotéku dostanete! To vám můžeme zaručit!