Co o vás vypovídá reklamní deštník

Reklamních předmětů s potiskem dnes existují stovky druhů, potisknout lze téměř všechno, dokonce se tisk objevuje i na žertovných předmětech, jako je toaletní papír nebo spodní prádlo či erotické pomůcky.

My bychom vám rádi v lehké satiře naznačili, proč svým zákazníkům, přátelům, známým či příbuzným darovat předmět, který svůj účel plní stejnou měrou, jako cokoli jiného – reklamní deštníky.

dívka s deštníkem

S deštníkem do restaurace – máte-li namířeno na dobrou večeři s přáteli, na oslavu, ke krátkému či delšímu posezení v čajovně, v cukrárně, vinárně, vegetariánské restauraci a v mnoha dalších podnicích, kde si chcete odpočinout a vzájemně konverzovat, za deštivého počasí je deštník vaším průvodcem a je-li vnitřní prostor restaurace či cukrárny dostatečně velký, deštník tu můžete rozložit, aby rychleji vysychal. Zároveň s tím můžete propagovat, cokoli se vám zlíbí, a vtipně a nápaditě navržený text potisku nebo obrázek může na deštníku oslovit i celou řadu neznámých lidí.

Nakupování v dešti – reklamní deštník perfektně splní svůj účel i v nákupní zóně, je to natolik velká plocha nad hlavou, že ji patrně nepřehlédnete, zvláště tehdy, půjde-li o deštník např. duhový, v pastelových barvách, velmi výrazných, s kontrastními nápisy či obrázky. Tehdy jistě zaujme pozornost a lidem se může vrýt do podvědomí reklamní nápis, který propaguje třeba vaše výrobky, zdravou výživu, e-shop s hračkami a cokoli, co lidem přináší radost a uspokojení.

gumovky a deštník

Ne vždy je na dovolené slunečno – na dovolenou s deštníkem? Jistě, že asi nikdo z vás neplánuje dovolenou se záměrem být uzavřeni celý den v hotelu a pozorovat deštivé počasí, ale přece jen se může stát, že vám občas zaprší a deštník se tam může hodit. A pokud bude vyzdobený v podobném duchu, jako ten, co jej máte s sebou na nákupech ve městě, bude opětovně středem pozornosti.